MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10493429
nr 1049 3429
Byrå
längd: 115 cm, djup: 55 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 augusti 2016
kl 19:02:00
13/8 10:59:59
300 kr
15/8 18:34:07